Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Inspirace
  3. Povlečení na zip vám ušetří spoustu starostí

Povlečení na zip vám ušetří spoustu starostí

Povlečení, které se tradičně zapíná na řadu knoflíků v dolní části přikrývky je za prvévelmi nepraktické, nevzhledné, komplikované a v krajních případech i nebezpečné.Každý jistě zná obtížné převlíkání povlečení. Zabere mnoho času a námahy. Když senám pak podaří neposlušnou přikrývku napěchovat do povlečení, sepneme ji párknoflíky a můžeme jen doufat, že to tak vydrží co nejdéle. Ve většině případů ale jiždruhý den má povlečení knoflíky rozepnuté či rovnou utržené a peřina z něj leze ven.Malé děti se pak do takto rozepnutého povlečení mohou snadno zamotat.

Povlečení na zip nabízí spoustu výhod. Vyhnete se riziku poškození knoflíků, jelikožpovlečenou přikrývku zkrátka zapnete na zip a tím ji uvnitř bez šance uzamknete.Nemůže se zkrátka stát, že by během užívání vylezla peřina z povlečení. Děti se jižnebudou do povlečení zamotávat a vy nebudete muset neustále přišívat knoflíky.

Bezpečnostní povlečení na zip je určené těm nejmenším. Opravdu malé děti jsouaktivní celý den a často i většinu noci. Povlečení, které je těmto dětem určeno bymělo být tedy co nejvíce kvalitní a to nejen díky svému materiálu, ale i dalšímpříslušenstvím, mezi které se řadí i zapínání. Aby vašim dětem nehrozilo zamotánínebo spolknutí knoflíku či jezdce zipu, vyberte jim opravdu kvalitní povlečenís bezpečnostním zipem, kdy po zapnutí nebude možné nic od povlečení oddělit a tímani spolknout.

Jakékoliv povlečení na zip můžete sehnat v různých materiálech i barvách. Na výběrje flanelové, krepové, bavlněné i saténové. Výběr barev a vzorů je pak snadnekonečný. Klasické zapínání již není tak časté jako v minulosti, protože mnoho lidívyhledává kvalitu, pohodlí a bezpečí. Právě proto je v dnešní době mnohemběžnější, že si lidé volí povlečení se zapínáním na zip. Proč se spokojovats průměrem, když si alespoň v některých záležitostech můžete zvolit luxus?

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz