Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Krepové povlečení

Krepové povlečení

Speciální tepelnou úpravou bavlny vzniká jednoznačně nejvýhodnější krepové povlečení s vyšší porézností a také bez potřeby žehlení. Opravdu to tak je. Díky nařasenému materiálu se totiž nemusí toto povlečení žehlit po celou dobu jeho používání a ani po praní. Přesto si zachovává atraktivní vzhled a také stálý tvar a rozměry. Vyšší poréznost navíc zaručuje kvalitní odvětrávání, které poskytuje mnohem kvalitnější spánek.

Zároveň je ale krepové povlečení jedno z těch, u kterých je potřeba důsledně kontrolovat jeho kvalitu. Při tepelné úpravě můžou totiž vzniknout nepřesnosti, které jsou zřetelnější u krepového povlečení ze syntetických vláken. Kvalitnější krepové povlečení se nejčastěji vyrábí z 100% bavlny. V takovém případě je pak zaručena stálost tvaru i vzhledu povlečení. Ačkoliv není potřeba jej žehlit, rozhodně je vhodné používat ve větším poměru aviváž, která bude krepové povlečení změkčovat místo procesu žehlení.

U každého povlečení je potřeba hlídat jeho kvalitu, aby byla na co nejvhodnější úrovni. Pokud se rozhodnete na povlečení ušetřit, je potřeba počítat s jeho nižší životností. Někdy také může mírně měnit svoji barvu při častějším praní. Není to rozhodně pravidlem. Při výběru toho nejkvalitnějšího povlečení máte ale 100% jistotu, že vám vydrží nové krepové povlečení opravdu dlouho.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz