Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Flanelové povlečení

Flanelové povlečení

Při výběru nového povlečení by jste měli dbát na několik rozhodujících faktorů. Nejdůležitější z nich je kvalita. Ostatní faktory si volíte podle svých potřeb a podle svého vkusu. Pokud například potřebujete kvalitní povlečení pro zimní období nebo do chladnějších místností je velmi rozumné zvolit flanelové povlečení, které se vyznačuje spolehlivou tepelnou izolací a velmi kvalitní prodyšností, která znemožní jakékoliv přehřátí tělesné teploty, nebo dalších nepříjemných pocitů.

Zároveň je flanelové povlečení také velmi lehké a jemné, což ocení mnoho lidí, zvláště děti. Aby si toto povlečení zachovalo i další své přednosti, je potřeba volit opravdu kvalitní flanelový materiál, který není žádnou náhražkou a nevystaví vás nebezpečí, že si zakoupíte povlečení s krátkou životností.

Jedním z nejdůležitějších faktorů je totiž odolnost materiálu. Nejčastěji se flanelové povlečení vyrábí z česané bavlny s vysokým vláknem. Existuje i několik dalších způsobů výroby flanelu. V žádném případě by ale nemělo docházet k vypadávání vláken, vyšosování nebo splynutí barev povlečení ani k zapařování nebo absenci prodyšnosti. Pro funkčnost povlečení je totiž mnohem důležitější kvalita materiálu a zachování všech jeho předností, než jeho samotný vzhled a barvy.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz